zoba zapraszamy

KLUB STAŁEGO KLIENTA

Tworzona przez nas w ramach SafeSociety społeczność jest miejscem, gdzie spotykają się nasze pasję. Forum Miejskie oraz Forum Sportowe stworzone zostały z myślą o dzieleniu się doświadczeniami, opiniami na temat produktów, jak i przede wszystkim sposobami na aktywne spędzanie wolnego czasu. Pamiętaj, że jako klubowicz uzyskujesz możliwości darmowych dostaw, dostęp do dodatkowych materiałów oraz udział w losowaniu codziennych promocji!

co zyskujesz?

01

Ekskluzywne materiały

Członkowie klubu SafeSociety otrzymują dostęp do wielu materiałów edukacyjnych oraz informacyjnych pozwalających na zwiększenie swojej wiedzy oraz poprawy własnego komfortu w zakresie podróżowania. Dodatkowo zapewniany jest im dostęp do szkoleń oraz wykładów w zakresie bezpiecznego przemieszczania.

02

Bony rabatowe

Każdy z członków dożywotnio otrzymuję stałą zniżkę 5% na wszelkie zamówienia oraz przystępuje do programu zbierania punktów umożliwiających uzyskanie rabatów. Dodatkowo członkostwo zapewnia przesyłane losowo w ciągu roku bony rabatowe na zakupy w wysokości 10 do aż 40%.

03

Darmowa dostawa

Nasi stali klienci otrzymują dożywotnią darmową dostawę bez względu na wymaganą normalnie minimalną wartość zamówienia!

04

Darmowe zwroty

Członkowie SafeSociety otrzymują dożywotnio możliwość zwracania zakupionych produktów bez względu na wartość zamówienia oraz adresu.

05

Możliwość współpracy

Jako firma tworzymy SafeStock dla ludzi – w celu polepszenia jakości ich życia. Z tego względu jako członek naszej społeczności będziesz mógł nawiązać z nami współpracę na jakiejkolwiek wybranej przez siebie płaszczyźnie.

06

Forum Miejskie & Forum Sportowe

Członkowie SafeSociety otrzymują możliwość dodawania zarówno uwag oraz komentarzy do publikowanych na stronie materiałów, jak i publikowania na naszych kontach i stronie własnych tras – a co za tym idzie niesienia pomocy innym użytkownikom!